Шановні батьки! Гімназія №3 Павлоградської міської ради проводить набір дітей до 1 класу на 2024-2025 рік навчання. | Оголошуємо про початок підготовчих занять для майбутніх першокласників. Чекаємо на Вас щосуботи о 10.00 з 24 лютого по 27 квітня

Мова освітнього процесу - українська

Ми раді вітати Вас на  сайті Гімназії №3 Павлоградської міської ради

Ми на сторінках соціальних мереж

100 днів навчання у школі!

Ось і пролунав перший дзвінок для наших ластів'ят! Сьогодні Гімназія № 3  відчинила свої двері для ще однієї дружної родини батьків та дітей! Натхнення нам, креативу, творчості, здоров'я та МИРУ! Зі святом!!! З Днем знань!!!

ТИЖДЕНЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

"ПОДОРОЖ ВСЕСВІТОМ НУШ!"

Перша зупинка - ПЛАНЕТА ART!

Друга зупинка - ПЛАНЕТА СЛІВ!

Третя зупинка - ПЛАНЕТА ЦИФР!

Четверта зупинка - ПЛАНЕТА ЗДОРОВ'Я!

П'ята зупинка - ПЛАНЕТА ДРУЖБИ!

15 квіт. 2024

Загальноміська толока в Гімназії під гаслом "Посади дерево ПЕРЕМОГИ!"
Учні, батьки та педагогічний колектив Гімназії №3 Павлоградської міської ради долучились до загальноміської толоки та загальноміської акції "Посади дерево Перемоги".
12 квіт. 2024

Дні сталої енергії в 2024 році
Вітаємо ученицю 3 класу Свещеву Луїзу, учасницю міського конкурсу авторських казок "Енергозбереження та енергоефективність" (керівник проєкту Душейко Н.А.). Вітаємо учня класу Лебідь Артема, учасника міського конкурсу-коміксів «Енергозбереження та енергоефективність» (керівник проєкт конкурсу Костенко О.О.)
21 бер. 2024

День відкритих дверей в Західно-Донбаському професійному ліцеї
20.03.2024 учні 9 класу завітали на День відкритих дверей до Західно-Донбаського професійного ліцею. Спробувати свої сили та можливості в тій чи іншій професії було як корисним, так і дуже цікавим досвідом.