Дні сталої енергії в 2024 році

12 квіт. 2024
Вітаємо ученицю 3 класу Свещеву Луїзу, учасницю міського конкурсу авторських казок "Енергозбереження та енергоефективність" (керівник проєкту Душейко Н.А.). Вітаємо учня класу Лебідь Артема, учасника міського конкурсу-коміксів «Енергозбереження та енергоефективність» (керівник проєкт конкурсу Костенко О.О.)

Дні Сталої енергії в м. Павлоград та Гімназії №3 продовжуються! 11 квітня в молодіжному центрі спілкування «Позитивний Павлоград» пройшов другий етап конкурсів до Днів Сталої енергії. Відбулися конкурс «Казок», в якому взяли участь здобувачі освіти 3-4 класів та конкурс «Коміксів» для учнів 5-6 класів.

Вітаємо учня класу   Лебідь Артема,  учасника міського конкурсу-коміксів «Енергозбереження та енергоефективність»  (керівник проєкт конкурсу   Костенко О.О.)

Успіхів і подальших перемог!!!