Гімназисти познайомились зі справжнім «кіборгом»…

24 квіт. 2024
До рою Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Джура» Гімназії №3 Павлоградської міської ради, під назвою «Круті перці», на гостину завітали учасники бойових дій.

До рою Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Джура»   Гімназії №3 Павлоградської міської ради,  під назвою «Круті перці»,  на гостину завітали учасники бойових дій.

Військові радісно згодились на зустріч з юними бійцями під час своєї короткочасної відпустки, бо розуміють важливість патріотичного виховання майбутніх поколінь. Воїни не просто поспілкувались з дітьми, а й ще розповіли прості правила поведінки під час воєнного стану в країні, розказали як потрібно діяти під час обстрілів ворога. Також старші товариші поділилися які саме з цих правил неодноразово рятували їм життя.

Діти на знак вдячності передали гостям і їх побратимам смаколики.

Дякуємо ЗСУ! Віримо у ПЕРЕМОГУ!